Izvēlne
Grozs
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes

Preces atgriešana

       Pircējam saņemot preci, lūdzam pārliecināties par tās atbilstību pasūtījumam. Pavadzīmēs minētās preces ir SIA “ENECO Groupe” īpašums līdz pilnīgai apmaksas saņemšanai. Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu - "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", SIA “ENECO Groupe” patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

       Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa [email protected]. vai pa tālruni +371 28993365 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu.

       Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, pircējam ir jānogādā prece SIA “ENECO Groupe” norādītajā vietā, kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu, atteikuma veidlapu un garantijas talonu, ja tāds pircējam ir ticis izsniegts.


Vispārīgos noteikumus par patērētāja tiesībām un pienākumiem lasiet šeit


       Neskaidrību gadījumā rakstiet mums !


       SIA “ENECO Groupe” interneta veikalā www.buvpasaule.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs - sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie preču uzlabošanas, mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. SIA “ENECO Groupe” neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru produkts (izstrādājums vai prece) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem, mantai. Nepieciešamības gadījumos uzrādām preces atbilstības sertifikātu kopijas.