KATEGORIJAS
MES FACEBOOKA

FRANKE MARIS MRG 610-42 AKMENS MASAS VIRTUVES IZLIETNE AR POP-UP VENTILI, SAHĀRA, 42.5X52CM 114.0080.870

FRANKE MARIS MRG 610-42 AKMENS MASAS VIRTUVES IZLIETNE AR POP-UP VENTILI, SAHĀRA, 42.5X52CM 114.0080.870
Skatīts: 61 Modelis: MCODE-3086745291
Pieejamība: Nav piejiejams
€174,99
Bez nodokļa: €144,62
Daudzums: Ielikt grozā

Fragranīta izlietne ar ventili
– Fragranit+ / Sanitized®
– sietiņgrozs ar regulēšanu 3½”ventilim
– ventiļa regulējamā poga metāla apaļa
– abpusēji montējamas
– Iegremdēta apaļa pārplūde
– Bļodas ar stūra R=10 mm

MRG 610-42
42,5 x 52 cm
Izgriezums 40,5 x 50 cm (R=10mm)
Bļodas izmērs 34,5/39/19,5 cm
Izmantojamais bļodu tilpums: 17 L

Fragranīta izlietnes par 80% sastāv no cetrurtā cietākā minerāla pasaulē kvarca, vai kā ikdienā to biežāk dēvē granīta. Atlikuešie
20% ir akrila saistviela, kas nodrošina granīta daļiņu stabilitāti un piedod izlietnei elastību.

Risinājums virtuves higēnai: Fragranit izlietne ar SANITIZED® pārklājumu. Perfektas higiēnas iespējas. Virtuve ir vieta, kur baktēriju izplatība ir nevēlama, kaut arī vide tam ir piemērota. Tādēļ šeit nepieciešams pievērst īpašu uzmanību higiēnai. Uz parastas virsmas nokļuvušas baktērijas var sākt attīstīties pat 20 min laikā. Tas negatīvi ietekmē virtuves tīrību un ēdiena pagatavošanu. Franke Fragranīta izlietņu jaunā apstrādes tehnoloģija Sanitized® virsmu pasargā no baktēriju izplatības. Tehnoloģija neaizstāj virsmas tīrīšanu ar parastiem līdzekļiem, tomēr būtiski uzlabo neredzamo virsmas tīrību.

Noturīga pret skrāpējumiem un nobrāzumiem. Izlietnes izgatavots no ceturtā cietākā materiāla pasaulē. Sadzīvē izmantojamie metāliskie priekšmeti ir zemākas cietības pakāpes. Berzējot, piemēram, dakšiņu pret izlietni paliks metāla putekļi, kurus viekārši var nomazgāt bez pēdām. 

Augsta higiēnas pakāpe. Virsmā blakus parastām granīta daļinām tiek izmantotas ļoti mazas granīta daļiņas, kas padara virsmu vēl gludāku un viegli kopjamu. Sanitized piedeva materiālu pasargā no baktēriju vairošanās.

Noturība pret traipiem. Franke Fragranit+ izlietnes ir noturīgas pret visa veida traipiem, kas var rasties virtuvē. Ilgstoši traipivar prasīt arī ilgāku laiku tā likvidēšanai.

Triecienizturība. Materiāls ir izturīgs pret dažādiem negadījumiem, kas var notikt virtuvē. Testi parāda, ka izlietnē nepaliek pēdas pēc dažādu virtuves piederumu krišanas uz tās.

Aizsardzība no UV starojuma. FRAGRANITE+ materiāls ir noturīgs pret ultra violēto starojumu un tādēļ izlietnes nezaudē savu sākotnējo krāsu. Granīta daļiņas pilnībā tonētas pirms izlietnes izgatavošanas. Visi iezlietnes slāņi ir vienā tonī ar noturīgu krāsu.

Augstas temperatūras noturība. Fragranit+ izlietnes materiāls ir iztsrādāts lai īslaicīgi būtu noturīgs pat pret ļoti augstām 280°C temperatūras iedarbībām.

Raksturojums
KrāsaSahara
Garums (mm)520
MateriālsAkmens masas
Platums (mm)425
Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes:Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: